30 листопада на базі Казанківського ЗЗСО І – ІІІ ступенів №2 відбулося засідання (семінар) творчих вчителів англійської мови на тему «Family and Friends».

Дата: 03.12.2018 08:40

Учителем англійської мови зазначеного закладу, Граділь Мариною Олександрівною, було проведено практичне зняття «Введення нової теми «My family» та повторення раніше вивчених тем». Зняття проведено по-особливому, всі присутні приміряли на себе роль учнів Нової української школи. Робота не затихала ні на мить, ми збиралися в коло, знаходили предмети, заздалегідь заховані вчителем, дивились відео та повторювали слова, речення, виготовляли власну «Сімю пальчиків», рухалися під веселу пісеньку, збирали пазли-картинки.

Після завершення цієї активної роботи вчителі англійської мови обмінялися особистим досвідом, де показали підготовлене «домашнє завдання», вправи на закріплення теми «Family and friends»

На завершення семінару практичний психолог Бойко Юлія Вікторівна провела для вчителів тренінг «Професійне вигорання вчителів англійської мови». Створили портрети "сучасного вчителя", на хмаринках перенеслися до найспокійнішого місця, а всі свої негативні емоції викинули в кошик.

З приємними, теплими, щирими емоціями завершили засідання (семінар), згадка про який залишиться в нас надовго.

Висловлюємо щиру вдячність за гостинний прийом керівництву Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 та вчителю англійської мови!