Відбувся І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Дата: 23.11.2018 10:04

Територіальна зона І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» – Казанківська ОТГ на базі Казанківської ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 21 листопада 2018 року об’єднала учасників конкурсу із закладів освіти: Казанківської селищної ради, Володимирівської сільської ради, Казанківського професійного аграрного ліцею та Новобузького району.

В номінації «Географія» взяли участь педагоги: Сідорченко А.В. - Казанківський ЗЗСО І- ІІІ ступенів №4, Тристан Т.В. - Великоолександрівський ЗЗСО І-ІІ ступенів, Федоренко С.М. - Казанківський ПАЛ, ПсарукВ,Д. - Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Новополтавська ОТГ.

ПЕРЕМОЖЦЕМ СТАЛА - Тристан Т.В.

В номінації «Основи здоров’я» взяли участь: Костенко О.С. -  Казанківський ЗЗСО І- ІІІ ступенів № 1, Димніч Л.В. - Володимирівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Снігур Л. Г. - Новобузька ЗОШ І-ІІ ступенів № 9.

ПЕРЕМОЖЦЕМ СТАЛА  - Снігур Л.Г.

Переможцям бажаємо творчого натхнення та  успіху в другому турі конкурсу !