Методичні рекомендації для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти з питань організації діяльності під час карантину

Дата: 27.04.2020 14:05

В дистанційному форматі, дотримуйтесь звичного алгоритму організації робочого часу та відкорегуйте план роботи на період карантину. Обов'язковим є складання індивідуального плану роботи на період карантину з чітким визначенням термінів виконання та цільових груп. Індивідуальний план роботи необхідно надати керівнику закладу освіти для погодження та з метою інформування про заплановані види та форми роботи.