Атестація керівників та педагогічних працівників закладів освіти

Дата: 10.04.2023 14:23

5 та 6 квітня 2023 року відбулось засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту Казанківської селищної ради, на якому було проатестовано 58 педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Казанківської селищної ради.

Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОН України 14.12.2010 р. за №1255/8550 (зі змінами), Критеріїв, правил і процедури оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників атестаційною комісією було визначено рівень результативної діяльності педагогів, що атестувались, їх кваліфікаційний рівень.