Як пройшов урок української мови у 2 класі Казанківського ЗЗСО №1

Дата: 18.02.2020 11:20

Заступник голови атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту Н.В. Дяченко 14 лютого відвідала урок вчителя Казанківського ЗЗСО І–ІІІ ступенів №1 Перепадіної Л.М., яка атестується на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель».

Урок української мови у 2 класі на тему «УРЗМ. Складання тексту за уявою та запитаннями «Малюю свійських улюбленців» був ретельно продуманий та спланований відповідно до вимог програми. Організація учнів на навчальну діяльність була добре забезпечена. Людмила Миколаївна зуміла одразу включити учнів у корисну навчальну діяльність, не витрачаючи часу на зайві розмови. Діти організовані, володіють методами самостійної навчальної роботи. Протягом уроку вчителька сприяла розумовому розвитку загальних здібностей учнів, формувала вміння визначати й описувати найхарактерніші ознаки свійського улюбленця, а також будувати речення і поєднувати їх у зв’язне висловлювання. На уроці доречно були використані словесні, наочні і практичні методи.

Урок пройшов цікаво, а учні були активними, енергійними та зосередженими та темі заняття.