В громаді вшанували пам’ять героїв Крут

Герої Крут – одні із перших захисників України в ХХ столітті. Їх було близько п’ятисот молодих український вояків, юнаків і студентів. Вони пішли боронити свою батьківщину проти окупанта. Минуло 103 роки від того часу, коли у січні 1918 року, біля залізничної станції Крути, за 130 кілометрів від Києва, відбувся нерівний бій, який тривав близько п’яти годин. Ця подія стала важливою частиною української історичної пам’яті. І сьогодні, 29 січня, у день пам’яті героїв Крут, Казанківський селищний голова Олексій Асмолов разом з представниками громадськості поклали живі квіти до підніжжя пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО Казанківщини та вшанували хвилиною мовчання юних захисників, які власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історії українського визвольного руху.

08:26 01.02.2021

Звернення депутатів Казанківської селищної ради Миколаївської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Миколаївської обласної державної адміністрації щодо унормування та зниження цін на електроенергію, природ

Стрімке підвищення цін на комунальні послуги, що було, зокрема, спричинене різким зростанням біржових цін на газ та постановою НКРЕКП від 24.12.2019 № 3013 «Про встановлення тарифів для ТОВ «ОПЕРАТОР ГТС України», сприяло зростанню соціальної напруги майже на всій території України. Адже таке різке і значне зростання цін в умовах пандемії коронавірусу і пов’язаних з нею кризових явищ в економіці є непомірним для більшості наших громадян. В подібній ситуації правом і обов’язком держави є підтримка людей, зменшення та усунення негативних наслідків зростання цін для громадянина.

15:53 28.01.2021

Надання соціальної допомоги суб’єктам пробації

28 січня  2021 року на базі Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області за ініціативи иначальника підрозділу прообації  була проведена зустріч суб’єктів пробації з фахівцем з соціальної роботи відділення соціальної роботи «Центру надання соціальних послуг Казанківської селищної ради» Парнак Валентиною Миколаївною.

15:11 28.01.2021

Ваш дільничний офіцер поліції

Дільничний офіцер поліції – це перший, до кого звертаються люди, які потрапили в біду, або стикнулись зі злочином чи несправедливістю, і перший, хто запобігає кримінальним діям і правопорушенням на підзвітній території.

11:41 28.01.2021

З негодою жарти погані!

За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології, до кінця доби 27-го січня та протягом доби 28 січня по Миколаївській області очікуються складні погодні умови: посилення вітру, мокрий сніг, на дорогах ожеледиця, сильна хуртовина, снігові замети. Третій рівень небезпеки – «червоний».

08:07 28.01.2021

Шановні жителі громади, просимо вас переглянути відеорозповідь однієї з найтрагічніших подій в історії, що відбулися на нашій Казанківській землі у вересні 1941 року.

Цього не можна забувати. Трагедія єврейського народу в роки Другої світової війни ? це скорботний урок для всього людства, застереження про небезпеку расизму, ненависті й нетерпимості…

10:17 27.01.2021

Шановні земляки!

Сьогодні, 27 січня, скорботна дата – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця трагічна подія привела до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей. Голокост завжди слугуватиме всім людям пересторогою про небезпеку, яку приховує у собі ненависть, расизм та упередження. Цього дня ми схиляємо голови перед тими, чиї житті забрали страшні події тих часів та згадуємо українців, які всіма способами намагалися їм допомогти, і нерідко платили за це своїм життям. Ця жахлива трагедія є свідченням того, що в колективній пам’яті народу подібні скорботні події не мають жодних часових проміжків і будь-яких термінів. Приєднуємося до загальної печалі й співчуваємо болю та втраті, ім’я якої Голокост.

10:16 27.01.2021

Відбулась 4 сесія Казанківської селищної ради

Сьогодні, 26 січня, селищний голова Олексій Асмолов відкрив ІV сесію Казанківської селищної ради. Варто зазначити, що цього разу засідання проходило вже у новому приміщенні, яке районною радою було передано в громаду в рамках децентралізації. В ході пленарного засідання депутати селищної ради розглянули 49 питань, з яких 24 земельних.

15:35 26.01.2021

Відбулась обласна селекторна нарада

25 січня відбулась обласна селекторна нарада з питань організації діяльності органів місцевого самоврядування щодо забезпечення здійснення державної політики у сфері соціального захисту населення в умовах децентралізації, яку провів заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Трайтлі. Від нашої громади у цій важливій селекторній нараді взяли участь селищний голова Олексій Асмолов та начальник відділу соціального захисту населення Маріанна Трофімова. Мова йшла про організацію надання державної підтримки населенню на оплату житлово-комунальних послуг та реформування системи соціального захисту в умовах децентралізації.

14:51 26.01.2021