Дата: від до Скинути

BetterMe: Mental Health – мобільний застосунок для підтримки емоційного здоровʼя та боротьби зі стресом

Уявіть, що поруч із вами завжди є персональний коуч з ментального здоров’я – він і про стрес роз’яснить на пальцях, і допоможе правильно подихати, коли забракне повітря. А якщо тривога не дасть заплющити очей, коли стемніє – розповість історію або заколише звуками дощу.

15:21 08.02.2024

Вплив хімічного складу води питної на здоров’я людини

Вода відіграє в організмі людини важливу роль. Без води не відбувається жоден біохімічний, фізіологічний та фізико-хімічний процес обміну речовин і енергії, неможливі травлення, дихання, анаболізм (асиміляція) і катаболізм (дисиміляція), синтез білків, жирів, вуглеводів з харчових продуктів. Вода є фактором передачі багатьох інфекцій бактеріального та вірусного походження. Однак, небезпеку для здоров’я становлять ще й різноманітні хімічні сполуки, що можуть бути у питній воді, якщо їх вміст перевищує гранично допустимі норми.

13:27 08.02.2024

Проєкт «Безпековоцентричне планування відновлення Казанківської територіальної громади»

В рамках проєкту «Безпековоцентричне планування відновлення Казанківської територіальної громади» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження», є можливість залучення за рахунок проєкту фахівців/експертів.

16:31 07.02.2024

Як подолати панічну атаку?

Недарма панічна атака зветься саме атакою. Ось людина спілкується, посміхається, а вже наступної миті її охоплює несамовитий страх: світ навколо ніби тікає з-під ніг, у грудях шалено гупає серце — здається, вона от-от помре.

11:46 07.02.2024

Як вислухати та підтримати людину в стресі?

Якщо людина дезорієнтована, не може назвати своє ім’я чи місце перебування, погрожує нашкодити собі чи іншим, плаче або кричить — це можуть буть ознаки сильного стресу. Щоб зарадити у такій ситуації, насамперед переконайтеся, що вам і співрозмовнику нічого не загрожує. Зберігайте спокій, представтесь і скажіть, що бажаєте допомогти.

10:24 06.02.2024