Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Вшановують жертв Голокосту 27 січня невипадково. Саме в цей день в 1945 році звільнили концентраційний табір Освенцим (Аушвіц) – місце ув’язнення, проведення дослідів над людьми і страти євреїв, поляків, циган та інших жертв.

14:34 26.01.2024

Увага!!! Випадок грипу птиці!

25 січня 2024 року на території Баштанського району зареєстровано випадок високопатогенного грипу птиці типу А субтипу Н5 в приватному домогосподарстві жительки м. Новий Буг.

13:57 26.01.2024

Спеціалісти служби у справах дітей продовжують здійснювати виїзні перевірки

На цьому тижні головним спеціалістом Ольгою Караченцевою спільно з фахівцями Центру надання соціальних послуг та дільничним офіцером поліції здійснено виїзні перевірки щодо належного виконання батьками своїх обов’язків. Спеціалісти відвідали одинадцять родин в с. Миколаївка, смт Казанка, с. Дмитрівка, с. Весела Балка.

13:29 26.01.2024

Як впізнати вигоряння?

Коли втома накопичується, зникають мотивація, інтерес до роботи чи звичних справ, які до цього приносили задоволення, інколи навіть бажання спілкуватися з оточуючими.

08:52 26.01.2024

Чи є обов’язковим документом при призначенні пенсії довідка про заробітну плату за період до 1 липня 2000 року?

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» при обчисленні пенсії враховується заробіток людини за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року. Заробітна плата за цей період обчислюється за даними реєстру застрахованих осіб.

14:59 25.01.2024

Обережно! В Україну завезли небезпечний чай!

Баштанське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 15.01.2024 р. №2023.8800- fup 17стосовно виявлення залишків пестицидів, включаючи хлорпірифос, у жасмині (походження з Китаю), який використовувався у різних чайних сумішах, що експортувалась з Федеративної Республіки Німеччина (виробник: Kirchner Fischer & Co., Elmshorn) до України (отримувач: ТОВ «Світ чаю», вул. Гайдара , 50, офіс 7, м.Київ, 01033). Для інформації:

14:57 25.01.2024

Пташиний грип

Пташиний грип — масове захворювання диких птахів та домашньої птиці, спричинене вірусом, який може передаватися від хворої птиці людині. Хвороба має серйозні наслідки для суспільства в усьому світі та є частиною програм моніторингу ВООЗ.

14:13 25.01.2024

Як підтримати дитину під час обстрілів?

У будь-який час дня або ночі можуть залунати повітряна тривога, робота ППО чи звуки вибухів. Існує хибна думка, що дітям не потрібно пояснювати, що відбувається, а достатньо просто їх відволікти та сказати «не бійся». Насправді дітям важливі і пояснення, і підтримка дорослих.

11:23 25.01.2024