Пенсія по інвалідності

Призначається особам, яким установлено інвалідність. Причина, група, час настання інвалідності, строк, на який вона встановлюється, визначаються органом медико-соціальної експертизи.

14:33 05.02.2024

Вправи, що допоможуть заснути

У складні для психіки періоди сон переходить у так звану «стадію очікування» — ми наче спимо, але готові будь-якої миті бігти до укриття. Сон — основа ментального здоров'я. Без нього нам ніяк, тож навіть зараз потрібно робити все можливе, щоб засинати раніше і спати потрібну кількість годин.

13:42 05.02.2024

Надання деяких соціальних послуг потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання

Законом України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” № 1105 від 23.09.1999 (із змінами) встановлено, що закупівля соціальних послуг, у тому числі на необхідний догляд за потерпілим, здійснюється та розраховується відповідно до оцінки потреб потерпілого відповідно до Закону України “Про соціальні послуги”.

09:27 02.02.2024

Хвороби, які виникають від неправильного харчування

Нездорове харчування призводить до багатьох захворювань, пов’язаних із дефіцитом поживних речовин, калорій або ж із їх надлишком. Особливо це небезпечно в дитячому та підлітковому віці, коли продовжують формуватися всі системи організму.

16:44 01.02.2024

Види пенсій: за віком

Право на призначення пенсії за віком визначається залежно від набутого страхового стажу при досягненні передбаченого законом віку.

11:26 01.02.2024

Розпочалось активне розроблення Плану комплексного відновлення території Казанківської селищної територіальної громади

31 січня 2024 року відбулось друге засідання робочої групи з розроблення Плану комплексного відновлення території Казанківської селищної територіальної громади.

14:51 31.01.2024

Герої Крут і досі на війні

106 років тому на захист Києва в ході Першої російсько-української війни 1917-1918 років стали учні 1-ої Української юнацької військової школи імені Богдана Хмельницького. 29 січня 1918 року під станцією Крути 450 юнкерів і 20 старшин цієї школи спільно з сотнею (116–130 осіб) новоствореного добровольчого Помічного студентського куреня січових стрільців вступили в бій з російськими підрозділами, сформованими в переважній більшості з росіян, озброєних й споряджених петроградським Раднаркомом. Прийнявши бій вони затримали неприятеля на чотири дні, що дозволило українському урядові забезпечити визнання української державності на міжнародному рівні.

13:37 30.01.2024

199 навчальний центр Десантно-штурмових військ ЗС України запрошує долучитися до їх лав та захищати свою країну

Особливість Десантно-штурмових військ Збройних Сил України – швидкість, мобільність та високий рівень підготовки кожного бійця. Долучайся до лав Десантно-штурмових військ Збройних Сил України – символу сміливості, відданості та відваги. Ти не лише захистиш свою країну, а й станеш частиною рушійної сили, яка змінить хід історії. Заповнюй анкету зараз і стань частиною єдиної родини, щоб разом захистити те, що ми найбільше цінуємо  https://godshv.mil.gov.ua/ Додаткові питання за телефонами: 068 552 5925 або 063 224 1917

09:54 30.01.2024