Про державні виплати у 2023 році

Начальник відділу соціального захисту населення Маріанна Трофімова розповіла про державні виплати, які діятимуть у 2023 році.

08:50 25.01.2023

Смачна їжа для наших героїв

За одинадцять місяців повномасштабного російського вторгнення наші волонтери, працівники селищної ради, небайдужі люди неодноразово були у «гарячих» точках лінії зіткнення, забезпечували військових всім необхідним, продуктами харчування, одягом, ліками, технікою, завжди підтримували чим могли.

13:25 24.01.2023

Як отримати допомогу при народженні дитини та «пакунок малюка» у 2023 році?

При народженні дитини батьки можуть розраховувати на підтримку від держави. Йдеться про грошові виплати, які буде нараховано та виплачено, незважаючи на воєнний час, а також про “пакунок малюка”.

16:18 23.01.2023

Пам’ятка щодо профілактики грипу та ГРВІ

У зв’язку з підвищенням росту захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції (ГРВІ) Держпродспоживслужба звертає увагу на здійснення заходів щодо профілактики цих захворювань. Серед інфекційних захворювань, які офіційно реєструються в Україні, грип та ГРВІ в загальній сукупності становлять понад 90%.

10:53 23.01.2023

Відбулось засідання виконавчого комітету

Відбулось засідання виконавчого комітету Казанківської селищної ради, на якому було розглянуто п’ятнадцять питання, що стосуються життєдіяльності громади.

10:51 23.01.2023

Відкритий Кубок з туристської майстерності Чемпіонату Миколаївської області

Незважаючи на наш складний час, туристське життя Миколаївської області вирує, знаходячи можливість для плідної роботи у перервах між обстрілами, сиренами, відключеннями електрики і інтернету. Восени 2022 року Миколаївський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді розпочав онлайн-змагання у відкритому Кубку з туристської майстерності Чемпіонату Миколаївської області.

13:52 20.01.2023