проект Zero Waste School

Дата: 11.03.2019 13:50

Команда Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 у складі: Кузюк Н.О.- директор школи, Нікіфорова А.В.-класний керівник 8 класу,учні 8 класу- Нирка Вікторія, Подлінєв Дмитро,Щербакова Валерія 07.03 2019 року стала переможницею конкурсу проекту Zero Waste School за підтримки Фонду Кличко та компанії Coca-Cola.

До участі у проекті було зареєстровано 1098 анкет, відібрано 100 шкіл переможниць з усієї України і лише 4 школи з Миколаївської області серед них команда Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1.

Вітаємо креативну команду Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, яка стала однією із 100 учасниць проекту! Бажаємо успіху у триденному тренінгу для учнів та вчителів, покликаний запровадити культуру сортування відходів у своїх школах, який відбудеться у квітні 2019 року.