СВІТЛА ТА ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ НАШОМУ ГЕРОЮ!

Знову страшна звістка обпікає болем наші серця. Під час виконання бойового завдання, захищаючи волю та незалежність України, загинув смертю хоробрих наш земляк, мешканець станційного селища Казанка - Козаченко Андрій Борисович 30.01.1996 року народження.

17:59 29.12.2023

Про окремі питання підтвердження страхового стажу показаннями свідків

Враховуючи положення статті 62 Закону України «Про пенсійне забезпечення» та Порядку підтвердження наявного стажу роботи для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.1993 № 637 (далі – Порядок № 637), основним документом, що підтверджує стаж роботи за період до впровадження персоніфікованого обліку у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування (до 01.07.2000 (в окремих випадках до 01.01.1998), є трудова книжка.

14:01 28.12.2023

Відбулась нарада керівників закладів освіти щодо підсумків роботи за 2023 рік

27 грудня 2023 року відбулась нарада з керівниками, заступниками директорів з навчально-виховної роботи, лідерами профкомів  закладів освіти територіальної громади під головуванням начальника відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Олександра Луки в приміщенні Казанківської гімназії № 1.

16:36 27.12.2023

Міністерство у справах ветеранів України провело Всеукраїнський відбір до національної збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях «United States Air Force Trials”

Змагання, що включали вісім видів адаптивного спорту, були організовані Мінветеранів, спільно з ГО "Ігри Інвіктус Україна", ГО "Повернись живим" та БО "Стратком Україна" і є частиною Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та змагань України на 2023 рік.

14:29 27.12.2023

Шановні громадяни!

Для оперативного вирішення питань щодо призначення/перерахунку/виплати пенсій, житлових субсидій та пільг, страхових виплат ви можете звернутись за  оновленими телефонами “гарячих ліній”, які працюють в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Миколаївській області.

08:45 27.12.2023

Чи маю я право на призначення субсидії на понаднормову площу житла, якщо отримую пенсію за вислугу років?

Законодавство визначає категорії громадян, яким житлова субсидія може призначатися на понаднормову площу житла (площа житла, на яку призначається субсидія з урахуванням понаднормової площі, розраховується шляхом збільшення соціальної норми житла для домогосподарства на 30 відсотків).

08:43 27.12.2023

26 грудня до селищної ради завітали юні колядники

Сьогодні до селищної ради завітали юні колядники з гуртка при шкільній бібліотеці Казанківської гімназії №1 «Іванкова читальня», вони дзвінко співали українські колядки та бажали Божого благословення, добра, миру та всіляких гараздів. Казанківський селищний голова Олексій Асмолов подякував дітям за різдвяні колядки, пригостив солодощами та побажав щоб цьогорічне Різдво принесло нашій країні Перемогу.

16:03 26.12.2023

Як слухати, щоб підтримати людину

Слухання – чи не найважливіша підтримка під час комунікації. Перш ніж давати поради, дайте людині сказати те, що вона вважає за потрібне, та уважно вислухайте. Так ви дійсно зможете зрозуміти ситуацію та потреби, допомогти заспокоїтися та запропонувати необхідну допомогу. Нижче кілька важливих порад:

08:31 26.12.2023