Як нормалізувати сон?

Намагайтеся не порушувати звичний ритм сну (важливо лягати та прокидатися в один і той самий час). Обирайте для сну зручне та комфортне місце (чиста, прохолодна, добре провітрена кімната, тиша та мінімальне освітлення, адже світло зменшує вироблення мелатоніну – гормону, що забезпечує сон). Обирайте положення тіла так, щоб не перебувати у світловому потоці. Спробуйте максимально зменшити шуми, які ви чуєте (накрийте голову, скористайтеся берушами). Перед сном можна щось перекусити, але не вживати гостру, солодку, солону та жирну їжу за 4 години до сну. Не пийте воду безпосередньо перед сном. Відмовтеся від алкоголю, кави, енергетиків та куріння протягом другої половини дня. Годину до сну присвятіть пасивному відпочинку (тепла розслаблююча ванна з травами та сіллю (не рекомендований тонізуючий чи контрастний душ), релакс-музика, дихальні вправи). Ніяких новин на ніч. Дотримуйтеся інформаційної гігієни: не користуйтеся гаджетами хоча б за 30 хвилин до сну, не дивіться фільми, що можуть викликати зайве збудження. Норма сну – 7-8 годин. Якщо не вдалось виспатися вночі (сирени, вибухи), спробуйте «надолужувати» вдень. Адекватне фізичне навантаження протягом дня. Якщо є нагода, протягом пів години прогуляйтеся перед сном. Намагайтеся залишати «робочі» проблеми на роботі. Не беріть їх з собою додому. Мрійте перед сном, згадуйте, що сталось хорошого за день, або приємні моменти зі свого життя.

09:53 25.12.2023

Міністерство у справах ветеранів України провело Всеукраїнський відбір до національної збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях "United States Air Force Trials"

Змагання, що включали вісім видів адаптивного спорту, були організовані Мінветеранів, спільно з ГО "Ігри Інвіктус Україна", ГО "Повернись живим" та БО "Стратком Україна" і є частиною Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та змагань України на 2023 рік.

09:49 25.12.2023

Премією Кабінету Міністрів України відзначено юну майстриню Казанківської громади

21 грудня 2023 року відбулося урочисте вручення Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України. Двадцять лауреатів, обраних Комітетом з присудження Премії, отримали диплом, нагрудний знак і грошову винагороду за досягнення, що сприяли розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні.

09:48 25.12.2023

Дорога Казанківська громада, щиро вітаю із Різдвом Христовим!

Це свято для кожного, сповнене любові та милосердя, світла та надії. Щороку ми спостерігаємо на небосхилі спалах яскравої Різдвяної зірки. Цього року вона сяє особливо. Спільний ворог об’єднав українців в одне ціле, об’єднав весь світ у боротьбі за життя. Світло душі завжди знайде силу боротися, вірити і допомагати. І життя обов'язково переможе, Україна переможе!

08:08 25.12.2023

Питання правомірності здійснення державних закупівель КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» розглянуто членами робочої групи «Прозорість і підзвітність»

У четвер, 21 грудня, під головуванням першого заступника начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Георгія Решетілова відбулось засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність».

08:22 22.12.2023

У Миколаєві пройшов тренінг з антикорупційного менеджменту за підтримки ООН

У рамках робочої групи «Прозорість і підзвітність» 18-20 грудня уповноважені особи з питань запобігання та виявлення корупції у Миколаївській області взяли участь у тренінгу з антикорупційного менеджменту.

08:18 22.12.2023

ВАЖЛИВО!

Під час дії правового режиму воєнного стану кожен громадянин незалежно від віку та статті повинен мати при собі документ, що посвідчує особу під час перебування в громадських місцях.

14:11 21.12.2023

Ти жив в окупації? Зрадник!

Ти жив в окупації? Зрадник!Ти родом з деокупованих регіонів? Все одно зрадник! Скільки таких міфів і стереотипів? Безліч. Репутація тисяч українців нині заплямована одним словом: окупація. І навіть після повернення територій на місцевих мешканців ще не раз кривим оком поглядатимуть. Звідки це береться? Як цю стигму подолати?  «Один зі стереотипів нинішньої війни, який нам «допомагають» нав'язувати вороги, це те, що люди навмисно не виїхали, бо вони, наприклад, підтримували перспективи взаємодії з окупаційними військами. Це є певним віддзеркаленням ще радянського міфу: всі, хто був в окупації, є ворогами народу, зрадниками, противником, носіями чогось неправильного і несправедливого. По факту – не так. Є дуже багато ситуацій, які призвели до того, що люди були змушені залишитися в окупації», – зазначила у прямому ефірі на сторінці ГО Безбар'єрність та Координаційний центр КМУ / Mental Health UA Олена Сек, військова психологиня, тренерка з виживання та опору у ворожому середовищі, учасниця проєкту «Психосоціальна підтримка під час війни». Ось найбільш поширені причини:

09:58 21.12.2023