Не чіпайте лебедів!

З приходом морозів до нас прийшла щорічна проблема порятунку лебедів. Лебедям мороз не страшний. Їм складніше переносити голод. Кожен рік, як тільки водойми вкриваються кригою ці королівські птахи покидають насиджене місце в пошуках іншої відкритої водойми. Трапляється так, що не всі пернаті відлітають. Як правило, залишаються лебеді з-поміж первістків, які ще не набралися сили, травмовані, чи хворі. Тоді не байдужі до живої природи люди масово телефонують представникам преси, екологам та кличуть для порятунку птахів працівників ДСНС.

09:10 25.01.2024

Надзвичайним ситуаціям можна запобігти!

З початку поточного року на території Баштанського району зареєстровано 16 пожежі, що на 33 % більше, ніж за аналогічний період минулого року (12 пожеж). Пропонуємо ознайомитись із інформаційними матеріалами соціальної реклами щодо профілактики виникнення пожеж у житловому секторі, розробленими департаментом запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України.

09:07 25.01.2024

Що таке когнітивна втома?

В умовах тривалого стресу і дорослим, і дітям властиве когнітивне виснаження — стан «психічної втоми», коли розумової роботи і відповідальності забагато, а відпочинку, сну та можливості розслабитися бракує. Психологиня Світлана Ройз розповіла, які наслідки має когнітивне виснаження, і як вберегти від нього себе та дитину  Публікація створена в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативи першої леді Олена Зеленська в партнерстві з UNICEF Ukraine. #тияк

11:07 24.01.2024

З 1 січня 2024 року зросли надбавки Почесним донорам

Почесні донори України мають право на отримання надбавки до пенсії у розмірі 10 відсотків затвердженого прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць. Дану норму встановлено статтею 21 Закону України «Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові» від 30.09.2020 № 931-IX.

08:21 24.01.2024

З ДНЕМ ЗОВНІШНЬОЇ РОЗВІДКИ УКРАЇНИ!

День зовнішньої розвідки України святкується щорічно 24 січня. Це свято засноване в 2018 році, хоча сама українська зовнішня розвідка існує понад сто років. Роль зовнішньої розвідки для безпеки країни важко переоцінити, особливо під час повномасштабної війни.

08:20 24.01.2024

Публічні закупівлі, «єВідновлення», Всеукраїнська шкільна ліга пліч-о-пліч// брифінг Антоніни Шарати

У вівторок, 23 січня, відбувся пресбрифінг за участі виконувача функцій і повноважень начальника Вознесенської райвійськадміністрації – заступника начальника райвійськадміністрації Антоніни Шарати.

14:14 23.01.2024

«Свічка Пам'яті: Шана Загиблим Героям» спільний проєкт історико-краєзнавчого музею Казанківської селищної ради та БО БФ «Джерело рідного краю» - Лутаєв Валентин Миколайович

23 січня – день пам’яті Валентина Миколайовича Лутаєва, уродженця с. Великоолександрівка, учасника АТО, який трагічно загинув 8 років тому в с. Очеретино Ясинуватського району Донецької області.

12:58 23.01.2024

Інформаційна пам'ятка щодо запобігання та протидії домашньому насильству

Домашнє насильство – діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь (відповідно до п. 3 ч. 1 статті 1 розділу І ЗУ «Про запобігання та протидію домашньому насильству»).

08:20 23.01.2024

Сексуальне насильство, пов'язане з конфліктом

Будь-яка сексуальна дія, спроба домогтися сексуального акту або інші дії, спрямовані проти сексуальності особи, з застосуванням примусу, які мають часовий, географічний та причиннонаслідковий зв’язок із збройним конфліктом/ воєнними діями.

08:16 23.01.2024

Як оформити пенсію дистанційно

Українці, які досягли пенсійного віку та вважають користування електронними сервісами зручнішою опцією, ніж відвідування державних установ особисто, можуть оформити пенсію дистанційно, за допомогою вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

16:42 22.01.2024