Казанківська селищна рада повідомляє

29  липня 2019 року о 13.00 годині в залі засідань Казанківської селищної ради за адресою: 56002, Миколаївська обл., Казанківський р-н, смт Казанка, вул. Миру, буд. 228 відбудуться громадські слухання проекту генерального плану смт Казанка  з розділом Охорона навколишнього природного середовища.

22:06:17 27.06.2019

Увага! Підвищення тарифів на централізоване водопостачання!

Шановні мешканці Казанківської ОТГ! Доводимо до вашого відома, що у зв’язку зі зміною вартості складових витрат на послуги водопостачання (заробітна плата, засоби знезараження, енергоносії та інше), з метою приведення тарифів у відповідність до економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, на підставі звернення Кравченка В.Ю.,Лося С.В.,Фастовця В.О.,Семенова А.А.,Кічули О.Г.,які є орендарями водомереж на території Казанківської селищної ради планується підвищення тарифів на послуги централізованого водопостачання, а саме:

14:06:41 16.05.2019

До уваги фермерських господарств

Доводимо до відома, що з 06 травня 2019 р. регіональною комісією Миколаївського відділення Укрдержфонду розпочато прийом заявок та документів від фермерських господарств Миколаївської області для участі у конкурсі на одержання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

14:19:33 10.05.2019