Бюджетна дотація за утримання кізочок, козематок, ярок, вівцематок

Дата: 17.06.2021 13:25

Казанківська  селищна рада нагадує, що 1 липня 2021 року спливає термін подання документів на отримання спеціальної бюджетної дотації за утримання кізочок, козематок, ярок, вівцематок.

Отримати таку дотацію можуть юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичні особи - підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства, які є власниками кіз та овець, за кожну наявну станом на 1 січня поточного року Ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку кізочку, козематку, ярку, вівцематку в розмірі 1000 (одна тисяча) гривень за одну голову.

Для отримання дотації необхідно подати до Казанківської селищної ради до 1 липня поточного року такі документи:

• заявку;
  • довідку про відкриття поточного рахунку, видану банком;
  • копію звіту про виробництво продукції тваринництва, кількість сільськогосподарських тварин І забезпеченість їх кормами (форма № 24 (річна)) станом на 1 січня (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);
  • копії реєстраційних свідоцтв овець/кіз, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів - виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин.

Враховуючи, що наказ Мінагрополітики, яким затверджуються форми заявок та звітності знаходиться на затвердженні в Мінюсті, та в зв’язку зі стислими термінами, рекомендуємо потенційним отримувачам бюджетної дотації розпочати збір вищезазначених документів.

Про затвердження форм документів буде повідомлено додатково.

Довідки за телефонами:

- департаменту АПР : (0512) 37 74 02 ; 37 78 27

- Казанківської селищної ради 0978431963.