До відома мешканців Казанківської селищної ради

Казанківська селищна рада інформує, що на підставі Інструкції з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 19 лютого 2021 року №338 “Про деякі питання у сфері бджільництва”, з метою попередження та виключення випадків отруєння бджіл засобами захисту рослин (пестицидами та агрохімікатами) під час обробітку аграріями сільськогосподарських угідь, розпорядженням селищного голови №60 від 06.05.2021 р. створено постійно діючу комісію з питань бджільництва, попередження та встановлення факту отруєння бджіл на території Казанківської селищної ради та затверджено її склад.

09:03:12 07.05.2021

Про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

11:48:42 20.10.2020

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

У зв’язку із плановими роботами буде відсутня електроенергія з 8.00 до 17.00:

10:54:48 23.07.2020

Оголошення про намір зміни тарифів на пасажирські перевезення за маршрутом «смт Казанка – залізничне селище Казанка»

ФОП Дронов О.В. звернувся до виконавчого комітету Казанківської селищної ради з наміром щодо перегляду тарифів на здійснення пасажирських перевезень за маршрутом «смт Казанка – залізничне селище Казанка» та встановлення їх у розмірі:

11:23:33 22.06.2020