(Архів) Казанківська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Дата: 06.01.2022 09:13

- адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Казанківської селищної ради  -2 штатні одиниці.

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають: вищу освіту не нижче ступеня спеціаліста, магістра; стаж роботи  на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 1 року, чи стаж роботи  в інших сферах управління не менше 3 років.

Повинен знати: Конституцію України, Закони України « Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні»), «Про звернення громадян»,інші нормативно-правові акти, що визначають та регулюють порядок надання адміністративних послуг через ЦНАП, правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового  етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботим на комп’ютері.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація за тел. 068 071 97 51, за адресою:смт Казанка вул. Миру,208,каб.3.

Перелік питань на перевірку та оцінку знань