(Архів) «Казанківська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Дата: 05.11.2021 14:26

-головного спеціаліста відділу земельних ресурсів та агропромислового розвитку Казанківської селищної ради - 1 штатна одиниця.

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають: вищу освіту не нижче ступеня спеціаліста, магістра за спеціальністю правознавство/землевпорядкування;стаж роботи  на службі в органах місцевого самоврядування та/або державній службі не менше 5 років.

Повинен знати: Конституцію України, закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», Земельний Кодекс України, інші нормативно-правові акти з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування,та врегулювання земельних відносин; правила внутрішнього трудового розпорядку, правила ділового етикету, правила охорони праці та протипожежної безпеки,основні програми роботи на комп’ютері.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація за тел. 068 071 97 51, за адресою:смт Казанка вул. Миру,208,каб.3.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

- досягли встановленого законодавством граничного віку перебування на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування;

-  визнані в установленому порядку недієздатними;

-  мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади;

- у разі прийняття на службу будуть безпосередньо підпорядковані або підлеглі близьким особам;

- позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін;

-  в інших випадках, установлених законами.

Перелік питань на перевірку та оцінку знань