Дата: від до Скинути

Педагоги Будинку дитячої та юнацької творчості провели заходи до Дня пам’яті та примирення

8травня, в День пам’яті та примирення, Україна вшановувала пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни. Запроваджуючи цю пам’ятну дату, Україна прагнула доєднатися до європейської традиції відзначення перемоги у Другій світовій війні, пошанування всіх борців із нацизмом та жертв війни. Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства.

09:34 10.05.2023

Кіберполіція застерігає від шахрайства з виплатами грошової допомоги українцям під час воєнного стану

Правопорушники роблять розсилку SMS-повідомлень, де розповідають про виплату матеріальної допомоги вимушеним переселенцям. У повідомленні шахраї також вказують посилання на ресурс, де нібито можна подати заявку на отримання допомоги. За посиланням громадянам пропонується ввести персональні дані та номер банківської картки для зарахування грошей. У таких випадках аферисти використовують фішинг. Громадяни, вказуючи конфіденційні дані на підозрілих ресурсах, автоматично передають їх шахраям. Після чого зловмисники привласнюються гроші українців.

09:31 10.05.2023

Сміттєва проблема на селі, або чи справді людям викидати нічого ?

Справді, у сільських місцевостях доволі часто доводиться чути твердження «у мене немає сміття», «я все спалюю», «все закопую в землю». По–перше, у сучасному побуті доволі багато сполук, які в принципі не можна ані спалювати, ані закопувати, ані викидати просто неба.

13:36 09.05.2023

Цьогоріч Україна вперше відзначає День Європи разом з країнами ЄС – 9 травня

Саме в цей день 1950 року, тодішній міністр закордонних справ Франції, Роберт Шуман, один із батьків-засновників Об'єднаної Європи, проголосив свою відому декларацію. Вона розпочинається словами: «Мир у світі неможливо забезпечити без прогресивних зусиль, сумірних рівню небезпеки, яка перед ним постає».

10:51 09.05.2023

Відвідали ветерана Другої світової війни

Все далі і далі відходять в історію роки війни, все менше серед нас героїв-фронтовиків… Зараз в нашій територіальній громаді проживає лише один ветеран Другої світової війни. Тож зустрічі з ним особливо хвилююча і незабутня. 8 травня селищний голова Олексій Асмолов, представники Михайлівського старостинського округу, голова місцевої організації ветеранів Марія Ризук, начальник відділу соціального захисту населення Маріанна Трофімова відвідали учасника бойових дій, жителя с Нововолодимирівка Бойка Івана Панасовича.

10:49 09.05.2023

Пам’ятаємо! Перемагаємо!

Кривавою сторінкою в книгу історії світу вписана Друга Світова війна. Сім довгих років боролося людство проти фашизму, жорстокості й ненависті, сім довгих років перемагало біль і жахіття війни. Але вистояли, подолали, перемогли! Але яку високу ціну було сплачено за цю Перемогу. Скільки життів ніколи не знайдуть спокою на землі.

13:48 08.05.2023

Шахрайство за схемою «Ваш родич у біді» – це найрозповсюдженіший вид афер

Незнайомці у телефонній розмові представляються правоохоронцями, лікарями чи навіть родичами тих, кому дзвонять, повідомляють про наявність у рідних проблем, вирішити які можливо тільки фінансово. Телефонують зазвичай на стаціонарний номер телефону та частіше людям похилого віку. Адже такою категорією людей аферистам найлегше вдається маніпулювати, особливо їхніми почуттями та емоціями. Саме в цьому стані шахраї намагаються вплинути на прийняття термінових рішень.

13:44 08.05.2023

8 травня українці разом з мільйонами людей по всьому світу, відзначають День пам'яті і примирення та 78 річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ці дні – нагода вшанувати пам'ять понад 80 мільйонів загиблих та сотень мільйонів тих, хто пройшов через всі кола пекла війни, голод, полон, концтабори, репресії та ГУЛАГ.

13:43 08.05.2023

Вітаємо переможців обласного конкурсу «Материнська пісня»

З 29 квітня по 4 травня проведено обласний конкурс «Материнська пісня». Це захід, що традиційно проводиться один раз на два роки. Організатор конкурсу Управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної військової адміністрації. У цьому театралізованому заході взяло участь більше ніж 60 творчих колективів вокально-хорового жанру та 51 учасник декоративно-ужиткового мистецтва з 34 територіальних громад Миколаївщини, а також і з нашої Казанківської громади.

15:43 05.05.2023