«Соціальний» хліб для внутрішньо переміщених осіб

Дата: 23.06.2022 09:10

За ініціативою селищного голови Олексія Асмолова та за сприянням депутата селищної ради Івана Чіпака  три дні на тиждень (понеділок, середа та п’ятниця) о 13 години буде здійснюватися продаж хліба для внутрішньо переміщених осіб за ціною 12 гривень.

Реалізація хліба для внутрішньо переміщених осіб буде здійснюватися на підставі довідки ВПО за адресами смт. Казанка вулиця Перемоги, 1 (магазин ФОП «Чіпак» на території ринку СТОВ «Відродження») та по вулиці Перемоги, 25 (магазин ФОП «Чіпак»).

В подальшому за наявності потреби щодо збільшення кола осіб пільгових категорій, які мають бажання придбати хліб за ціною 12 гривень, буде вирішено питання стосовно збільшення виробництва хліба.

На сьогодні всі мешканці Казанківської територіальної громади мають можливість придбати хліб за ціною від 10 грн. в магазині ТОВ «ЧЕРНЯХІВСЬКІ КОВБАСИ» за адресою смт.Казанка, вул. Миру, 205а  (хліб завозять до магазину щовівторка та щоп’ятниці о 14 годині).