Розпочинаємо видачу гуманітарної допомоги «Продуктовий набір кожному громадянину»

Дата: 02.08.2022 09:37

Шановні мешканці громади! Казанківська селищна рада з 3 серпня 2022 року розпочинає видачу громадянам, які прописані на території нашої громади, гуманітарну допомогу по проекту Президента України «Продуктовий набір кожному громадянину».

У смт Казанка працюватимуть чотири пункти видачі гуманітарної допомоги. У вказаних пунктах гуманітарна допомога буде видаватись згідно графіків з 09:00 до 17:00. Ті громадяни, які відсутні на території громади, гумдопомогу можуть отримати родичі по довіреності.

УВАГА!!! Прохання до всіх уважно знайомитись з графіками видачі і прибувати для одержання допомоги тільки у визначені для ваших вулиць дні. Це дасть змогу чітко і безперебійно організувати проведення такої важливої для людей гуманітарної акції.

Сподіваємось на ваше порозуміння, підтримку, організованість і належне ставлення до вказаного процесу.

До продуктового набору входить:

1) Цукор 1кг

2) борошно 2 кг

3) макаронні вироби 1 кг

4) м’ясні консерви 5 шт

5) молоко 5 пакетів

6) олія 1 пляшка

7) кава 1 пачка.

У цьому продуктовому наборі поки що відсутні крупи, які ми ще не отримали. Після отримання крупи видаватимуть додатково, про що буде повідомлено окремо.

Для отримання продуктового набору треба прибути особисто і при собі мати оригінали таких документів:

1) паспорт

2) свідоцтва про народження дітей

3) домова книжка (за наявності).

Також з собою мати великий пакет на одну людину. Гуманітарна допомога буде видаватись згідно графіка, з яким буде ознайомлено додатково. По старостинських округах видачу гуманітарної допомоги забезпечуватимуть старости. У смт Казанка буде здійснюватися з 3 серпня, враховуючи суботу, у неділю 7 серпня – вихідний.