ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

Щороку 14 березня в нашій державі відзначають День українського добровольця з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню уваги і турботи про учасників добровольчих формувань.

09:45 14.03.2024

Засідання робочої групи з розроблення Програми комплексного відновлення Казанківської територіальної громади.

13 березня 2024 року в залі засідань Казанківської селищної ради відбулось засідання робочої групи з розроблення Програми комплексного відновлення Казанківської територіальної громади за участю експерта зі стратегічного розвитку грантового проекту «Зміцнення демократичних процесів у територіальних громадах», який  виконується громадською спілкою «Центр розвитку інновацій» в рамках проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» Олександра Дудки.

13:46 13.03.2024

ВИЇЗНІ РЕЙД-ПЕРЕВІРКИ

12 березня 2024 року головний спеціаліст служби у справах дітей Казанківської селищної ради Караченцева О., спільно з фахівцем Парнак В. та завідувачем відділення ЦНСП Козострига О., здійснили виїзні рейд-перевірки, з метою раннього виявлення та своєчасного вивчення потреб сімей, контролю за створенням умов проживання та виконанням батьківських обов’язків на території смт. Казанка та с. Миколаївка.

10:19 13.03.2024

Відбулась комісія з організації та здійснення заходів щодо надання компенсації витрат власникам житлових приміщень приватного житлового фонду

12 березня 2024 року відбулося засідання комісії з організації та здійснення заходів щодо надання компенсації витрат власникам житлових приміщень приватного житлового фонду, що повʼязані з безоплатним тимчасовим розміщенням внутрішньо перемішених осіб на території Казанківської селищної територіальної громади.

15:41 12.03.2024

ВІДБУЛАСЬ НАРАДА З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗАХОДІВ ПРОТИДІЇ ТУБЕРКУЛЬОЗУ

11 березня 2024 року відбулась нарада з питань організації заходів протидії туберкульозу серед населення, працівників навчальних закладів та внутрішньо переміщених осіб. В нараді взяли участь в.о. селищного голови  С.Дяченко, начальник відділу  соціального захисту населення Казанківської селищної ради М.Трофімова, начальник служби у справах дітей В.Риженко,  директори КНП «Казанківська багатопрофільної лікарні» М.Безкоровайний та КНП «Казанківський центр первинної медико-санітарної допомоги» В.Соколов, начальник відділу освіти, молоді та спорту  О.Лука.

14:50 11.03.2024