Дата: 31.08.2018 13:43

Шановні працівники закладів освіти, учні, батьки!

Щиро вітаю Вас з початком 2018/2019 навчального року!

Бажаю всім освітянам міцного здоров’я, упевненості у власних силах, прагнення до нових  професійних звершень, оптимізму, вдячних учнів, розуміння й підтримки батьків та звичайного людського щастя.

Усім, хто в цей День прийде до закладів освіти  здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, зустріти добрих і надійних друзів та хороших і мудрих наставників. Ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Нехай новий навчальний рік принесе вагомі здобутки у формуванні українців нової доби!

Усім нам – миру, злагоди, добробуту!

З повагою

начальник відділу освіти, молоді та спорту виконкому Казанківської селищної ради О.Б.Лука