Оголошення про скасування проведення конкурсу на посаду директора Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1

Дата: 03.09.2021 09:28

З метою дотримання вимог Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту», на підставі рішення Казанківської селищної ради від 31.08.2021 №372/12 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу освіти, який перебуває у комунальній власності Казанківської селищної ради Миколаївської області»  та у зв’язку з втратою чинності рішень Казанківської селищної ради

від 10.07.2018 року № 123/6 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, який перебуває у комунальній власності Казанківської селищної ради Миколаївської області»,  від 18.06.2020 року № 590/24 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, який перебуває у комунальній власності Казанківської селищної ради Миколаївської області, в новій редакції», від 26.03.2021року №178/6 «Про внесення змін до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, який перебуває у комунальній власності Казанківської селищної ради Миколаївської області», відділ освіти, молоді та спорту повідомляє про скасування проведення конкурсу на посаду директора Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту

виконавчого комітету

Казанківської селищної ради                                              Олександр ЛУКА