«Інклюзивно-ресурсний центр».

Дата: 25.01.2019 09:37

З метою реалізації права на освіту  осіб з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років  та виконання одного із основних напрямків реформування системи освіти України Казанківською селищною радою створено комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр».

В центрі працюють  : психолог-практик Кагдіна Леся Олегівна ,  педагог – реабілітолог  Тотиш Марія Дмитрівна , логопед , дефектолог (оголошено конкурс). Завдання роботи педагогів – корекційна, методична, роз’яснювальна  робота з дітьми з особливими освітніми потребами  (порушення зору, слуху, мовлення, психіки, аутизм, ДЦП та інші), їх батьками, вихователями, вчителями та адаптація таких дітей до соціального середовища, та виховання і навчання в звичайних дитячих садочках та школах за індивідуально розробленими програмами.

Інклюзивно-ресурсний центр розташований на території районної лікарні за адресою: вул.. Центральна, 42.

Режим роботи: понеділок – п’ятниця з 8.00 – 17.00, обідня перерва з 12.00- 13.00, вихідні: субота, неділя.

Прийом заяв та документів на обстеження дітей щомісячно з 1 до 15 число щомісячно; з 15 по 25 обробка даних, підготовка висновку.

Електронна адреса : kazanka_ircenter@ukr.net.  контактний  телефон 0676377510 Паланіч Наталія Іванівна.