Увага конкурс!

Дата: 24.01.2019 15:10

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради оголошує конкурс на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Казанківської селищної ради Миколаївської області.

Повне найменування: Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Казанківської селищної ради Миколаївської області

Місцезнаходження Центру: Миколаївська область, Казанківський район, смт Казанка , вулиця Центральна, будинок 42.

Найменування посади: вчитель-логопед, вчитель-дефектолог.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду: вища освіта ступеня не нижче магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за відповідною спеціальністю: “Спеціальна освіта” (“Корекційна освіта”, “Дефектологія”).

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

копію паспорта громадянина України;

письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

копію трудової книжки;

копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

письмова згода на збір та обробку персональних даних;

довідку про стан здоров’я.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Строк подання документів для участі в конкурсі становить 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Документи приймаються з 23 січня по 21 лютого (включно) 2019 року за адресою: смт Казанка, вул. Миру 224

З переліком питань можна ознайомитися у розділі Відділ освіти, молоді та спорту – підрозділі: ІРЦ

За додатковою інформацією звертатися до методиста методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради: Дмитренко Анастасії Євгеніївни, моб.тел. 096 263 7200.