Безоплатна правова допомога

Як ми працюємо

Нагадуємо, що отримати безоплатну правову допомогу на період дії карантину Ви можете у Миколаївському місцевому центрі з надання БВПД за адресою: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 61 (0512)44-54-60. mykolaiv1.mykolaiv@legalaid.mk.ua Ми працюємо: у звичайному режимі з 8:00 до 17:00 без перерви на обід., у п'ятницю - з 08.00 год. до 15:45 год. Бюро правової допомоги Миколаївського місцевого центру з надання БВПД розташовані за адресами:

10:12:10 15.01.2021

Дії особи, якщо вона зазнала домашнього насильства

Крок 1. Негайно зателефонувати за номером «102». Під виклику екіпажу патрульної поліції слід зазначити, що потрібен саме екіпаж “ПОЛІНА” (поліція проти домашнього насильства), які реагують виключно на виклики, що пов`язані із домашнім насильством.

11:35:38 10.12.2020

Відповідальність за порушення законодавства про звернення громадян

Відповідно до статті 24 Закону України "Про звернення громадян" громадяни, особи, винні у порушенні цього Закону, несуть цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність, передбачену законодавством України.

14:13:04 25.11.2020