Результати проведення конкурсу в виконавчому комітеті Казанківської селищної ради

Дата: 18.03.2021 15:46

Відповідно до розпорядження селищного голови від 12.01.1018 року №1 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу та порядку проведення іспиту на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті Казанківської селищної ради», розпорядження селищного голови № 155 від 04.08.2020 року «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади особи місцевого самоврядування виконавчого комітету  Казанківській селищній раді»

09.09.2020 року було  проведено конкурс на зайняття вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування у виконавчому комітеті Казанківської селищної ради

– головного спеціаліста Відділу культури та туризму  виконавчого комітету Казанківської селищної ради.

Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади, головного спеціаліста Відділу культури та туризму виконавчого комітету Казанківської селищної ради визнано Хандрігу Олену Володимирівну, як таку, що набрала більшість балів.