Громадське обговорення проєкту Програми комплексного відновлення території Казанківської селищної територіальної громади Баштанського району Миколаївської області

Дата: 09.08.2024 15:25

Шановні мешканці Казанківської селищної територіальної громади!

Запрошуємо вас взяти участь у громадських обговореннях проєкту Програми комплексного відновлення території Казанківської селищної територіальної громади Баштанського району Миколаївської області.

Метою обговорення є залучення громадськості до процесу планування та відновлення нашої громади. Ми прагнемо почути ваші думки, пропозиції та зауваження щодо проєкту Програми, яка спрямована на подолання наслідків повномасштабної російської збройної агресії та покращення умов життя в нашій громаді.

Для дієвої участі в громадському обговоренні, надайте відповіді на наведені в анкеті запитання, що дозволить надіслати Вам персональне запрошення у розширеному засіданні Робочої групи з розробки ПКВ, а також посилання на пряму відео-трансляцію цього засідання, на якому буде відбуватись публічне обговорення ПКВ.

Посилання на проєкт ПКВ

Посилання на анкету

Долучайтеся до обговорення та впливайте на майбутнє нашої громади!