СВІЧКА ПАМ'ЯТІ: ШАНА ЗАГИБЛИМ ГЕРОЯМ – СОКОЛЯНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ

Дата: 09.06.2024 18:30

(спільний проєкт історико-краєзнавчого музею Казанківської селищної ради та БО БФ «Джерело рідного краю»)

Рік тому загинув наш земляк-казанківець, захисник - Соколянський Олександр Сергійович, який віддав своє молоде життя за Україну.

Народився Олександр Соколянський в с.Червона-Новоселівка Казанківського району 8 квітня 1996 року. Виховувався в багатодітній родині. Навчався в Лагодівській НСШ, після закінчення 9 класів вступив до Криворізького ПТУ. Здобув професію механіка, працював на заводі "АрселорМіттал Кривий Ріг".

Боронити територіальну цілісність та незалежність України Олександр пішов по мобілізації весною 2023 року.

9 червня 2023 року солдат 95-ої окремої десантно-штурмової бригади Соколянський Олександр Сергійович помер від поранень внаслідок артилерійського обстрілу під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини в районі населеного пункту Мар'їнка Донецької області. Йому було 27 років.

Зовсім молодий, йому б ще жити, працювати, виховувати дітей. Але підступний ворог не дав йому цього зробити.

"Сашко був добрим, життєрадісним, працьовитим, завжди готовим допомогти усім, нічого не вимагаючи натомість. Завжди був впевненим у перемозі України. На жаль, ворог обірвав усі його плани. Він віддав життя за наше майбуття. Олександр буде зірочкою на небі, яка осяватиме наше село і всю Україну" - зі сльозами на очах говорить завідуюча Лагодівським сільським клубом Любов Василівна Урус.

Поховали Героя 15 червня 2023 року на кладовищі с.Бурячки Казанківської громади.

Схилімо голови перед відвагою та стійкістю воїна, який вірив у перемогу до останнього подиху і пожертвував собою заради світлого майбутнього України.

Вічна слава воїну! Пам'ятаймо про тих, кому завдячуємо свободою.