"Свічка Пам'яті: Шана Загиблим Героям ": Сергій Олександрович Замрій

Дата: 12.01.2024 11:01

21 лютого 1975 року в селищі міського типу Казанка народився майбутній герой України - Сергій Олександрович Замрій.

Освіту Сергій отримав у Казанківській загальноосвітній школі №2, після чого продовжив навчання в Криворізькому автотехнікумі. Повернувшись додому, він працював трактористом у колгоспі "Завет Ілліча". Він був не тільки майстром своєї справи, але й душею колективу, завжди готовим прийти на допомогу.

Після служби в армії під Києвом, Сергій повернувся додому в розпал реформ. Коли колгосп розпався, йому була виділена земля, на якій він працював до останніх днів. За характером він був доброзичливим та щедрим, завжди готовий віддати останнє, щоб допомогти іншим.

З початком масштабної війни Сергій не міг стояти осторонь. Він пішов воювати, бувши повністю вмотивованим допомогти захистити свою країну. На жаль, трагедія сталася відразу після того, як він вперше вийшов на позиції - під час мінометного обстрілу в місті Гуляйполе, Запорізької області, Сергій отримав поранення, несумісне з життям.

Його смерть була величезною втратою для всієї громади. Сергій Замрій був похований в Казанці на кладовищі першої сотні.

У Сергія залишилися мати та брат, які пам'ятають його як людину з великим серцем та нестримною любов'ю до своєї землі. Його сміливість, жертовність та готовність стати на захист своєї Батьківщини надихають і будуть надихати майбутні покоління.

Ми вічно вдячні Сергію за його відвагу!

Возможно, это изображение 1 человек