Загинув наш земляк із села Дмитро-Білівка

Дата: 29.06.2023 09:12

Під час виконання бойового завдання, захищаючи волю та незалежність України від російської агресії, загинув смертю хоробрих уродженець села Дмитро-Білівка, військовослужбовець Ушканенко Василь Володимирович, 22.06.1986 року народження.

Пам’ять про загиблого назавжди залишиться в спогадах родичів, в серцях усіх, хто знав, любив і поважав.

Казанківська селищна рада висловлює щирі співчуття рідним загиблого, поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами.

Нехай земля буде пухом і вічний спокій душі.

Світла пам’ять Герою!

Зустріч загиблого відбудеться сьогодні, 29 червня, про що буде повідомлено додатково.