Привітання і подарунки до новорічних свят дітям з особливими потребами

Дата: 09.01.2023 10:33

Новорічні свята одні з найсвітліших й добрих християнських свят, які радують і дорослих, і малечу. Напередодні Різдва Христового у Центрі культури та дозвілля для дітей з особливими потребами за сприяння Казанківської селищної ради відбулась театралізована вистава. Діточок зі святом привітала начальник відділу соціального захисту населення Маріанна Трофімова, побажала діткам зростати здоровими, бути слухняними, гарно навчатись та вірити в дива, які творить Святий Миколай. А далі дітей розважали веселі Фіксики, дітки читали вірші, брали участь у конкурсах, водили хоровод.

За святковою традицією Святий Миколай з Снігуронькою вручили дітям солодощі, а дітям, які з тих чи інших причин не змогли прийти на свято, працівники селищної ради привезли і вручили солодкі подарунки вдома.

Незабутні враження та святкову атмосферу одержала малеча, а організатори свята подбали про те, щоб свято залишило приємну згадку та новорічний настрій у діточок на цілий рік.