Казанківська громада
Миколаївська область, Баштанський район

З Днем енергетика!

Дата: 22.12.2022 08:08
Кількість переглядів: 734

Сьогодні, 22 грудня, вітаємо людей професії, без якої наше сучасне життя важко уявити, - енергетики. Тож вітаємо з Днем енергетика усіх, хто має відношення до цього фаху, створює умови для вироблення і доставки електроенергії споживачам. Особливо вітаємо у цей день енергетиків, які працюють у філії «Миколаївобленерго» на території нашої Казанківської громади. Ці люди вже більше трьохсот днів працюють у надзвичайно складних умовах воєнного стану і російської військової агресії. Ворог масованими обстрілами намагається зруйнувати критичну інфраструктуру, але наші енергетики щодня відновлюють енергетичну систему країни, щоб українці залишались зі світлом, хоча зараз і змушено застосовуються відключення електроенергії, та все ж повного блек-ауту вдається не допустити. І все це завдяки високому професіоналізму, мужності і самовідданому ставленню до своєї праці наших енергетиків. Дякуємо вам за вашу важку, щоденну працю.

Бажаю вам міцного здоров’я, неймовірної сили струму і життєвої енергії, добра, успіхів та благополуччя, а головне скорійшої Перемоги над ворогом.

Все буде Україна!Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь