Вітаємо наймолодших читачів літературної вікторини!

Дата: 06.04.2021 08:26

З нагоди Всеукраїнського тижня дитячого та юнацького читання Публічна бібліотека провела літературну вікторину, яка проходила протягом тижня: з 29 березня по 4 квітня. У зв’язку з карантином захід проходив в режимі онлайн. Дітям було запропоновано сім казок, до кожної надано питання, на які треба було вибрати правильний варіант відповіді. Діти з цікавістю взяли участь у такому незвичному форматі, як казковий конкурс. І вже сьогодні оголошено результати вікторини.

Переможцями стали юні учасники, які вказали свої імена та нікнейми «СОФІЯ», «НікП», «Єгор Вознєв» та «Ірина Малишева».

Шановні переможці, отримати свої солодкі призи ви можете в Публічній бібліотеці. Чекаємо на вас!