Великоолександрівським малятам - комфортні умови!

Дата: 24.11.2020 16:59

Щоб забезпечити комфортні умови для вихованців Великоолександрівського дитсадка «Дзвіночок», працівники селищної ради днями змонтували нову систему опалення, а до цього у закладі було пічне опалення. Начальник відділу освіти Олександр Лука повідомив, що з бюджету селищної ради виділено необхідні кошти та було придбано електрокотел, електрощити, циркуляторний насос для опалювальної системи, батареї, труби, крани та інше. Також замінено стару водопровідну мережу на нову, а щоб малята споживали якісну воду, встановлено фільтр очистки питної води.

На території дитсадка ростуть великі старі дерева, які можуть пошкодити дах будівлі, тому робітники з благоустрою пообрізали гілки, що створювали небезпеку.