Професія, що забезпечує комфорт нашого життя

Дата: 18.09.2020 11:11

Нам інколи здається, що якщо навколо порядок і краса – то так і має бути, але насправді за чистотою вулиць, прибраних скверів та дитячих ігрових майданчиків, освітлення вулиць стоїть щоденна праця багатьох людей. Це працівники комунального підприємства «ДоброБуд». Щоденний графік напружений, робота кипить, адже кожна ланка життєзабезпечення населення нашої громади має працювати безперебійно, роботи виконуються якісно й у визначений термін! Зараз комунальники відповідно до графіку займаються вивезенням сміття, прибирають вулицю Центральна, а у населених пунктах громади теж тривають роботи. В Троїцько-Сафоновому продовжують проводити необхідні роботи по благоустрою та наведенню належного санітарного стану, у Великоолександрівці обкошують траву на кладовищі, облаштовують колодязі. У Миколаївці облаштовують територію приміщення, де буде знаходитись сільський будинок культури, вже встановили новий паркан, облаштовують літню сцену, вже зварили залізний каркас, який в подальшому буде накритий профелем, а також викладуть тротуарною плиткою.
Ось так день за днем проходять робочі дні добробудців.