Допомогли у скрутній ситуації

Дата: 07.09.2020 08:05

На подвір’ї пенсіонерки Віри Іванівни Вишневецької, яка зараз очолює первинну ветеранську організацію, а раніше три скликання поспіль люди обирали її Троїцько-Сафонівським сільським головою, вже багато років ростуть два величезні ясені. І все б добре, але згодом дерева почали нести загрозу оселі, адже буквально нависали над покрівлею будинку. Куди тільки не зверталась раніше Віра Іванівна, але допомоги ні від кого в районі не отримала. Після об’єднання в громаду остання надія була на Казанківського селищного голову Олексія Асмолова. І не даремно. Після того, як В.І. Вишневецька звернулась до селищної ради, таку необхідну допомогу їй відразу ж було надано. До села Троїцько-Сафонове направили бригаду робітників комунального підприємства «ДоброБуд». Робітники за допомогою бензопил почали розпилювати аварійно небезпечні дерева. Варто зазначити, що старі ясені, так би мовити, довго не здавались, тож більше чотирьох годин довелось попрацювати комунгоспівцям. Окремої подяки заслуговують і працівники Володимирівської дільниці Казанківської філії ПАТ «Миколаївобленерго», які відключили на цей час електроенергію, щоб створити безпечні умови праці для робітників «ДоброБуду». Енергетики і надалі не залишались осторонь, а активно допомагали розпилювати величезні дерева.

Тож Віра Іванівна Вишневецька щиро і сердечно дякувала всім людям, які відгукнулись на її прохання допомогти у скрутній ситуації.