Мальовниче оформлення автобусних зупинок по вулиці Миру

Дата: 18.08.2020 10:59

Ось так тепер мальовничо виглядають автобусні зупинки по вулиці Миру. Таке художнє оформлення радує око та додає гарного настрою мешканцям та гостям селища. Місцеві дизайнери та художники декорували їх у трафаретному стилі, нанесли малюнок у вигляді червоних квітів на білому фоні. Як бачите вийшло гарно, незвично і охайно! Завдяки творчості та працьовитості працівників селищної ради змінилися не тільки зупинки, а й центральна вулиця нашого селища.

Щиро дякуємо авторам цієї ідеї, хто втілив таку прекрасну задумку у життя. Тепер буде набагато комфортніше і зручніше чекати громадський транспорт.