Активний літній відпочинок дмитрівської малечі

Дата: 07.08.2020 09:55

Незабутній відпочинок для дітей організувала директор Дмитрівського сільського клубу Лариса Васькевич. На вихідних в центрі села розмістилось ціле ігрове містечко. Батути, гірки, гонки на автомобілях, солодка вата, - що ще потрібно для веселих розваг для дітей. Величезний надувний комплекс з гірками дуже сподобався дітлахам, а також катання на машинках, особливо хлопчикам. Від самостійного водіння автомобіля вони отримували просто море емоцій.

День пролетів швидко. Діти провели години сміху і задоволення та отримали великий заряд бадьорості. Додому батьки та діти повернулись стомлені, але щасливі.