Місцеві жителі Новоданилівки власними силами прибрали біля водойми

Дата: 29.07.2020 08:07

За селищем Новоданилівка знаходиться живописний куточок нашої південної природи, а саме водоймище між гранітних невеличких скель, де місцеві жителі, а також гості селища полюбляють відпочивати, особливо зараз у спекотні літні дні. Але територія біля ставка має невтішний вигляд, купи сміття, пустих пляшок заполонили прибережну зону. Завідуюча клубом Світлана Копійка запропонувала молоді навести лад біля водойми. Відразу така пропозиція знайшла відгук та було організовано суботник. Місцевий житель Даниїл Тимінський «взяв владу в свої руки», а підтримали його Курбанов Ількін, вчителька Верба Неля Алімівна і Кравчина Олександр. До такої благородної справи приєднались і небайдужі люди, а щоб і надалі не створювати стихійні звалища, для відпочивальників залишили пусті поліетиленові мішки для сміття.

Тепер відвідувачі водного плеса можуть гарно відпочивати та насолоджуватись казковою природою.