Новини з Михайлівки

Дата: 06.07.2020 16:47

В Михайлівці проводяться ремонтні роботи адміністративного приміщенні «Пункту здоров’я». Роботи йдуть до завершення. Як повідомив в.о. старости Тимофій Сай вже утеплили задню стінку, зробили вимощення навколо будівлі, яке захищатиме фундамент і навколишній грунт від потрапляння води під час дощу або танення снігу. Також встановили новий зручний пандус для людей з особливими потребами. Ці роботи виконували робітник з благоустрою Віктор Лях та небайдужий мешканець села Сергій Клипо.

Сімейна медична сестра Тетяна Кібенко говорить, такі проведені роботи надовго збережуть будівлю від руйнувань та й вигляд пункту здоров’я тепер набагато кращий.