До відома мешканців Казанківської селищної ради

Дата: 04.06.2020 13:38

Казанківська селищна рада інформує, що урядом прийнято зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 №107 (у редакції від 20.05.2020 № 395), якими визначено напрями та механізми надання державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції.

Відповідно до постанови у 2020 році надаватиметься дотація за  бджолосім’ї, яка надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації ставить 60 000 гривень одному отримувачу.

Для отримання  дотації за бджолосім’ї, необхідно надати такі документи:

заява;

копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;

копію рішення про державну реєстрацію потужності;

копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком ;

копію паспорта громадянина України (фізичні особи);

довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі (суб’єкти господарювання);

копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);

довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи — підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

Документи подати  до 01 жовтня поточного року до селищної ради (каб.№9 )

Для отримання рішення державної реєстрації потужності операторів ринку необхідно звернутися до Держпродспоживслужби, яка знаходиться в смт Казанка вул.. Робітнича,13 (територія сільгосптехніки).

Ветеринарно-санітарний паспорт пасіки видається районною Державною лікарнею ветеринарної медицини за тією ж адресою.

Виконавчий комітет Казанківської селищної ради.