З Днем народження, Миколаївка!

Дата: 22.05.2020 12:13

Сьогодні одне із наймальовничіших сіл нашої громади відзначає свій ювілей – 180 років з дня заснування. Навесні 1840 року розпочалась історія села Миколаївка, коли переселенці Летичівського повіту Подільської губернії почали заселять обидва береги річки Висуні в південному степу тоді Херсонської губернії. У храмове свято Святого Миколая й було засновано село, яке всі ці роки носить назву Миколаївка. І зараз своїми працьовитими руками, гарячими серцями місцеві жителі продовжують писати сучасну біографію свого села.

Дорогі земляки! Щиро вітаю вас з цією поважною датою. Це свято всіх хто тут народився і виріс, хто працює і будує, сплачує податки і тим самим, наповнюючи бюджет, реально сприяє розвитку свого рідного села і всієї нашої громади. Нехай живе ваше рідне село Миколаївка, народжуються діти, а люди почували себе спокійно і захищено.

Від імені виконкому, депутатського корпусу хочу привітати усіх миколаївців з Днем села. Нехай щастя, любов та достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині. Хай доля ласкавою буде у вас, дарує щасливі літа, здоров’я міцного, чистого неба і просто людського тепла.

Казанківський селищний голова Олексій Асмолов