Відбулось робоча зустріч з керівництвом області

Дата: 28.04.2020 09:22

Казанківський селищний голова Олексій Асмолов зустрівся з головою Миколаївської обласної ради Вікторією Москаленко, яка 27 квітня здійснила робочу поїздку до закладів охорони здоров’я кількох районів нашої області, зокрема і Казанківському. Було обговорено шляхи вирішення питання щодо необхідності завершення ремонту у Казанківській райлікарні. Також селищний голова Олексій Асмолов, в.о. старости с. Михайлівка Тимофій Сай, депутат облради Олена Малиновська ще порушили питання щодо необхідності виділення коштів з обласного бюджету для завершення ремонту та облаштування приміщення Михайлівської школи. Голова облради Вікторія Москаленко пообіцяла у сприянні щодо фінансового забезпечення продовження ремонтів вказаних об’єктів соціальної сфери. Також обговорили необхідність проведення ремонту доріг обласного значення, що є дуже важливим для забезпечення життєдіяльності нашої громади.