Казанківська громада вживає всі заходи, щоб не допустити розповсюдження вірусу

Дата: 23.04.2020 16:46

У Казанківській громаді сьогодні, 23 квітня, розпочали заходи покликані на запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19. Працівники комунального підприємства «ДоброБуд» проводять дезінфекцію зупинок громадського транспорту, дитячих майданчиків, також обробляють під’їзди багатоквартирних будинків, місця скупчення людей: біля магазинів, аптек, банків. Даний розчин знищує усі небезпечні віруси та бактерії, які можуть знаходитись на поверхні предметів. Обробка спеціальним розчином продовжуватиметься і надалі.

Також радимо уникати тісного контакту з особами, які мають симптоми респіраторного захворювання, дотримуйтесь правил особистої гігієни, часто і ретельно мийте руки з милом, обробляйте антисептичним засобом. Одягайте маски і рукавички та дотримуйтесь дистанції.