В.о. старости с. Троїцько-Сафонове Віталій Смоль інформує

Дата: 16.04.2020 10:59

Як говорить Віталій Смоль село Троїцько-Сафонове завжди охайне, люди постійно дбають про порядок на своїх подвір’ях, турбуються про те, щоб завжди було чисто і прибрано. Днями було організовано роботи по наведенню належного санітарного стану на сільському кладовищі: вирізку молодняку дерев, очищення від сухостою, прибрали сміття. Ці важливі роботи провели працівник комунального підприємства «ДоброБуд» Іван Лазоренко і техпрацівник Валентина Загребаєва. Також із залученням важкої техніки – бульдозера, яку надав член виконавчого комітету Геннадій Король, було розчищено та наведено порядок на несанкціонованому сміттєзвалищі, яке знаходиться за межами села.