Шановні землевпорядники Казанківської громади!

Дата: 13.03.2020 13:41

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем землевпорядника!

Важко переоцінити внесок землевпорядників у забезпечення раціонального використання і охорону земельних ресурсів. Це свято справжніх професіоналів, які об‘єднують людей і землю. Розвиток суспільства в усі часи був пов’язаний з землею, яка і зараз залишається головним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства.

Професія землевпорядника завжди користувалася повагою, адже вона присвячена праці на рідній землі. Хочеться висловити слова подяки усім землевпорядникам нашої об‘єднаної територіальної громади за щоденну важку працю та сумлінне служіння улюбленій справі.

Бажаємо, щоб поруч з вами завжди була людська вдячність, шана і повага, а в серцях множилася любов до рідної землі і не згасало бажання зберегти її красу і щедрість для нащадків!

Міцного здоров’я вам, щастя, родинного затишку, земних щедрот і успіхів на професійній ниві!

Казанківський

селищний голова Олексій Асмолов