Жителі Миколаївки відзначили 76 річницю визволення села від німецько-фашистських загарбників

Дата: 10.03.2020 16:14

Як поінформувала в.о. старости с. Миколаївка Світлана Беспалько, сьогодні, 10 березня, біля пам’ятника загиблих воїнів зібрались місцеві мешканці, учнівська молодь, щоб вшанувати пам’ять тих, хто заради визволення села віддав найцінніше – своє життя. Адже саме 10 березня 1944 року Миколаївку було визволено від німецько-фашистських загарбників. З серпня 1941 по березень 1944 село було окуповане нацистськими військами. Під час окупації німцями було розстріляно 6 місцевих жителів, на примусові роботи до Німеччини було вивезено 121 мешканця. В запеклому бої при звільнені села загинуло 27 воїнів, які поховані у братській могилі, де зараз встановлено обеліск. Тож сьогодні миколаївці вшанували пам’ять загиблих у тій страшній війні, тих, хто поліг на підступах до села.